top of page

Kim Kardashian West и Pete Davidson фатени на дело!


Пит Давидсон е забележан од Peoples магазинот како се држи за раце со Ким Кардашијан Вест, на двоен состанок со сестра ѝ Кoртни Крадашијан со нејзиниот свршеник Тревис Бејкер. Тие настапуваа во заеднички скеч на Saturday Night Live каде тој беше Аладин, а таа принцезата Јасмин (лик кој баш го сака судејќи по избор на костими за Халоувин, низ годините) и изгледа се соживеа соулогата: во скечот тој е нервозен како ќе се снајде со “толку многу жена” во кревет..


Кардашијани рекоа дека се само другарчиња, а да не му ја знаевме романтичната историја можеби и ќе им поверувавме. Прва селебрити и долгогодишна девојка му беше ќерката на Лери Дајвид (Curb your enthusiasm), а кратко потоа се вери со Аријана Гранде. Кога почина Мак Милер (бивш дечко на Гранде) оваа врска прекина, а тој заврши во креветот на холивудскиот ветеран Кејт Бекинсеил. Следната девојка му беше тинејџерката и манекенка Каиа Гарбер (ќерка на Синди Крафорд), и конечно е со ќерката на Енди Мекдавел која е актуелна периодов со серијата Maid - Margaret Qualley.


Ние сме alghoritam thots и затоа ви ја раскажавме историјава (комплицирана како НОВ) во детали…

bottom of page