top of page
прополис

прополис

SKU: 364115376135191
ден220,00Price
4 Grams
Color

Ве боли грлото? Сте се изгребале? Или може само сакате да го подобрите имунитетот. Прополис е едно од чудата на природата...

  • PRODUCT INFO

    прополис со 100% алкохол

  • RETURN & REFUND POLICY

    во рок од 30 дена

  • испорака

    пратка со продукти над 1500 денари е бесплатна. 3-5 работни денови. 

bottom of page