top of page
Украсни свеќи

Украсни свеќи

SKU: 364215375135191
ден700,00Price
Color
Size

органски восок, од теовските пчели, збогатен со миризливи есенцијални масла, и направен со најштосните калапи. може да стои како украс, или да ја разубави атмосферата дома, но и одличен поклон.

 • PRODUCT INFO

  восок

  калапи

  рачно.

 • RETURN & REFUND POLICY

  Доколку не сте задоволни од производот можете да го вратите во рок од 30 дена.

 • SHIPPING INFO

   Порачките над 1500 денари имаат бесплатна испорака. 

  Во рок од 3-5 работни денови. 

bottom of page